SHPËRNDAJE

Glauk Konjufca prej vitesh është i njohur për kosovaret, fillimisht si aktivist i Vetëvendosjes e më pas edhe si deputet në Parlamentin e Kosovës.

Ai prej vitit 2011 është i martuar me Emira Bajçincën. Emria nuk është e panjohur për publikun kosovar.

Atë e keni parë në seriale vendore, ndërkohë është edhe studiuese e mediave, shkruan rtv21.

Glauku dhe Emira janë martuar në një ceremoni private.

Nëpër rrjete sociale ende qarkullojnë fotografitë e tyre si nuse e dhëndër. Çifti janë prindër të një vajze e cila tani ka dy vjet.

SHPËRNDAJE